Mesto oznámilo zníženie ceny sezónnej permanentky na letné kúpaliská

Letné kúpalisko Rosnička, bazén
Foto: ilustračné, SITA

Zvýhodnené vstupy pre rodičov s deťmi je možné využiť na šiestich mestských kúpaliskách.

Bratislava znížila cenu sezónnej permanentky na letné kúpaliská. Cena permanentky klesla od 5. augusta z pôvodných 99 eur na 49 eur.

K sezónnej permanentke si záujemca môže za jedno euro dokúpiť sezónny vstup pre deti a horúce leto na kúpalisku si tak užije celá rodina,“ uvádza mesto na sociálnej sieti a dodáva, že k jednej permanentke je možné kúpiť vstupy až pre päť detí.

Okrem vstupu na všetky mestské letné kúpaliská sa na permanentku viaže aj dvojhodinový vstup do 50-metrového bazéna na Plavárni Pasienky v čase vyhradenom pre verejnosť, a to až do konca letnej sezóny. Ďalšou rozšírenou ponukou online vstupov na letné kúpaliská je jednodenný vstup pre dospelého v sume 3,50 eura, ktorý rovnako môžu využiť aj na Pasienkoch,“ doplnilo mesto.

Hlavné mesto zaviedlo od júla zvýhodnené vstupy pre rodičov s deťmi na šesť mestských kúpalísk – Tehelné pole, Delfín, Rača, Krasňany, Rosnička, Lamač, a tiež na prírodné kúpalisko Areál zdravia Zlaté Piesky. Cieľom zvýhodnených vstupov s možnosťou online kúpy bolo odľahčenie pokladní na kúpaliskách, skrátenie času na čakanie pri vstupe do areálu, ale aj motivácia ľudí, aby zostali tráviť dovolenku v Bratislave.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk