Mesto plánuje nakúpiť autá za viac ako 700-tisíc eur, mali by byť ekologickejšie

OLO, odvoz a likvidácia odpadu, smeti
Foto: ilustračné, SITA

Magistrát spolu s firmou OLO vypísali tender na 32 osobných vozidiel a šesť dodávok.

Magistrát Bratislavy spolu s mestským podnikom Odvoz a likvidácia odpadu (OLO) chcú nakúpiť motorové vozidlá za vyše 700-tisíc eur bez DPH. Vyplýva to z informácií vo Vestníku Úradu pre verejné obstarávanie. Predmetom zákazky je celkovo 32 osobných vozidiel a šesť viacúčelových dodávok.

Záujemcovia môžu predkladať svoje ponuky do 15. januára 2020 do 11.00 hod. Zákazka je rozdelená na viacero častí. V prvej časti chce mesto s podnikom OLO kúpiť 20 osobných automobilov nižšej triedy s hybridným pohonom za takmer 260-tisíc eur.

Viacúčelové dodávky

V druhej časti päť osobných automobilov strednej triedy s hybridným pohonom za vyše 91-tisíc eur. Tretia časť zákazky sa týka nákupu troch osobných automobilov SUV 4×4 s hybridným pohonom za vyše 80-tisíc eur, štvrtá časť sa týka nákupu šiestich viacúčelových dodávok za takmer 140-tisíc eur.

V piatej časti zákazky chcú kúpiť tri osobné automobily 4×4 limuzína za takmer 105-tisíc eur a v poslednej časti zákazky chcú kúpiť jeden osobný automobil SUV 4×4 za takmer 30-tisíc eur.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk