Mesto sa rozlúči s letom veľkolepo, v nedeľu vás čaká bohatý program

Bratislava_stare_mesto_pixabay.com_.jpg
ilustračné: pixabay.com

V nedeľu sa bude mesto lúčiť s letom veľkým kultúrnym programom. Zábava potrvá v centre mesta od 14. do 22. hodiny. Čakajú na vás divadelné, tanečné, hudobné predstavenia, akrobacia či tvorivé dielne.

Druhý ročník kultúrnej fiesty Rozlúčka s letom sa bude konať v centre mesta – kvôli čomu bude uzavretá Štúrova ulica a Starý most pre cyklistov. Na programe sa zabavia malí i veľkí. Pre deti sú pripravené predstavenia Divadla FI, Baby Band Fíha Tralala, Divadla ZkufraVon, čítanie rozprávok, bublinová show či tanečný workshop s Laci Strikem. V tvorivých dielňach si môžu vyrobiť náramky, tričká, náhrdelníky, kvetinové čelenky a rôzne suveníry.

Po Starom moste bude v nedeľu obojsmerne premávať historická električka, v ktorej bude hrať hudba. V rámci hudobných vystúpení sa počas dňa predstavia skupiny rôznych žánrov, dídžej Gogo, Saxophone syncopators či bubnovačka s Abadá Capoiera. Hudobná chillout zóna bude na Starom moste.

Vystúpenia budú mať tanečníci z rôznych tanečných škôl. Predstavia sa na ploche od Mestského divadla P. O. Hviezdoslava cez Laurinskú a Štúrovu ulicu. Predvedú spoločenské aj ľudové tance, balet, rokenrol, latino, swingové či írske tance. V športovej zóne možno obdivovať odvahu a umenie parkúrových akrobatov a bikerov na bicykloch. Viac info o programe TU.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk