Mesto upozorňuje na čiastočné uzávierky, pri prechádzaní týmito ulicami zvýšte opatrnosť

Dopravné obmedzenie
ilustračné: SITA

Počas leta mesto zvyčajne opravuje povrch ciest a chodníkov, tento rok to nie je inak. Pripravte sa na čiastočné uzávierky viacerých ulíc.

Prievozská ulica bude čiastočne uzavretá od 14. do 24. júla z dôvodu opravy povrchu komunikácie. Uzávierka bude v úseku pri Ružovej doline po Miletičovu ulicu v smere do mesta.

Práce budú realizované počas víkendu od piatka 20. hodiny do pondelka do 4. hodiny z dôvodu zabezpečenia premávky trolejbusov po Prievozskej ulici.

Hradská, Vrakunská a Uzbecká ulica budú čiastočne uzavreté od 17. do 21. júla rovnako z dôvodu opravy povrchu komunikácie.

Uzávierka Hradskej ulice bude v úseku od Stavbárskej ulice po Železničnú ulicu – oba jazdné pruhy v oboch smeroch, ktoré budú postupne uzatvárané. Čiastočná uzávierka Vrakunskej a Uzbeckej ulice bude v križovatke s Hradskou ulicou.

Čiastočné uzávierku Podunajskej ulice v úseku od Estónskej ulice po Vrakunskú ulicu a čiastočnú uzávierku Vrakunskej ulice v križovatke s Podunajskou ulicou. Uzávierky budú v termíne od 21. júla do 7. augusta, dôvodom sú opravy povrchu komunikácií.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk