Mesto vyhlásilo súťaž na revitalizáciu parku Žilinská za 120-tisíc eur

Zilinska namestie trhovisko.jpg
Foto: ilustračné, maps.google.com

Predmetom zákazky je revitalizácia okolia zastávky MHD, doplnenie mobiliáru a osvetlenia.

Bratislava vyhlásila verejnú súťaž na revitalizáciu parku Žilinská za 120-tisíc eur. Vyplýva to z oznámenia vo vestníku Úradu pre verejné obstarávanie, v ktorom hlavné mesto hľadá zhotoviteľa prác.

Predmetom zákazky je rekonštrukcia a revitalizácia verejného priestranstva v okolí zástavky MHD, úprava spevnených plôch, sadovníckych úprav, doplnenie mobiliáru a verejného osvetlenia,“ uvádza mesto v oznámení.

Predpokladaná hodnota zákazky je 120-tisíc eur bez DPH, termín na predkladanie žiadostí o účasť v súťaži je do 11. mája.

Revitalizácia parku Žilinská je súčasťou projektu magistrátu a Metropolitného inštitútu Bratislavy s názvom Živé miesta, v rámci ktorého chcú tento rok obnoviť 25 verejných priestorov v Bratislave za 14,3 milióna eur.

Do prvej fázy obnovy patrí napríklad verejný priestor Krížna – Karadžičova, Park Legionárska, multifunkčný park v Karlovej Vsi, park Dunajská, park Husova, areál bývalých muničných skladov, areál Malý Slavín, bufet na Partizánskej lúke, vyhliadka na Kamzíku, parčík na Radlinského ulici, Komenského námestie, Námestie slobody či revitalizácia verejného priestoru pod Mostom SNP.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk