Máte výnimočný talent a venujete sa tancu, spevu či hudbe? Prihláste sa do súťaže Dúbravka hľadá talenty

Dúbravka hľadá talenty
Foto: ilustračné, pixabay.com

Dúbravka hľadá nové talenty z rôznych oblastí umenia. Ak sa venujete spevu, stepovaniu, žonglovaniu či break dancu, môžete sa prihlásiť na stránke mestskej časti do konca mája. 

Minulý rok sa konala súťaž Dúbravka hľadá hudobné talenty a s malými zmenami sa koná aj tento rok.

Mestská časť vyhlásila súťaž pod názvom Dúbravka hľadá talenty, pričom tento rok nebude venovaný len hudbe, ale aj rôznym iným oblastiam umenia.

Ďalšou zmenou bude, že o víťazovi bude rozhodovať odborná porota, nie ľudia na sociálnych sieťach. A aj preto nie je potrebné žiadne natáčanie a zverejňovanie videí.

Podpora talentov

Základným cieľom je vyhľadanie a podpora dúbravských talentov,“ hovorí za organizátorov Ľubo Navrátil, vedúci oddelenia kultúry.

Súťaž sa týka aj pohybových, akrobatických športových a iných aktivít, ktoré možno zmysluplne a atraktívne prezentovať na pódiu veľkej sály domu kultúry,“ informuje Dúbravka na webovej stránke.

Do súťaže sa môžu prihlásiť všetci, čo sa venujú spevu, stepovaniu, žonglovaniu či dokonca break dancu. Prihlasovať sa môžete cez dotazník na webovej stránke Mestskej časti Dúbravka.

Prihlášky a castingy

„Prihlášky sa budú dať posielať do 31. mája, a to buď mailom na navratil@dubravka.sk, alebo doniesť osobne či doručiť poštou na adresu Dom kultúry Dúbravka, Saratovská 2898, 841 02 Dúbravka s označením Dúbravský talent,“ oznamuje mestská časť.

Následne sa po uzávierke prihlášok rozhodne o počte kôl castingov. Odborná porota tak vyberie ľudí, ktorí budú účinkovať na Hviezdnom večeri talentov Dúbravky. Všetkým uchádzačom prajeme veľa šťastia!

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk