Mestská časť Lamač bude prezentovať návrh rekonštrukcie Malokarpatského námestia

Malokarpatske namestie.jpg

Vedenie mestskej časti predstaví 16. augusta obyvateľom navrhovaný postup druhej etapy rekonštrukcie Malokarpatského námestia. Prezentácia sa uskutoční o 18. hodine v lamačskom kine.

Architektonické štúdie a projektové dokumentácie k jednotlivým funkčným celkom Malokarpatského námestia sú zverejnené na internetovej stránke mestskej časti. Podnety a návrhy k rekonštrukcii námestia je možné zaslať písomnou formou do 30. augusta na adresu lamačského miestneho úradu – Malokarpatské námestie 9, 841 03 Bratislava.

V druhej etape revitalizácie Malokarpatského námestia plánuje mestská časť zmodernizovať hlavný zhromažďovací priestor. V rámci neho by tam mala pribudnúť fontána s vodnou plochou a zastrešené externé pódium využiteľné pri kultúrno-spoločenských udalostiach i počas bežných dní.

Predpokladaná cena stavebných prác a projektovej dokumentácie je odhadnutá na 398 897,45 eura bez DPH. Pri financovaní použije mestská časť úver a pomôže si tiež dotáciou vo výške 14 000 eur, ktorú získala z Bratislavskej regionálnej dotačnej schémy.

Malokarpatske komplexny navrh.jpg
http://www.enviroportal.sk/sk%20SK/eia/detail/uzemny-plan-zony-bratislava-lamac-malokarpatske-namestie-december-2013

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk