Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Tipy na články: [email protected]
Sputnik 3.jpg
ilustračné, zdroj: www.bytysputnik.sk

Mestská časť predĺžila lehotu na dokončenie bytového domu Sputnik, ktorý sa nachádza v Ružinove

Ako sa uvádza na webe bratislavskej mestskej časti Ružinov, bytový dom Sputnik dostal viac času na dokončenie, a to konkrétne na komunikácie a spevnené plochy.

Mestská časť Bratislava – Ružinov prijala začiatkom januára tohto roka žiadosť, ktorá sa týkala vydania stavebného povolenia, a to vo veci zmeny stavby pred jej dokončením, ktorá spočíva v predĺžení termínu. Termín má byť predĺžený až do 31. decembra tohto roka. Stavebníkom bytového domu Sputnik, ktorý sa nachádza v Ružinove (Ostredky – Sputniková), sú Vodohospodárske stavby Malacky.

„Vzhľadom na skutočnosť, že špeciálnemu stavebnému úradu sú dobre známe pomery staveniska a predložená žiadosť po doplnení poskytuje dostatočný podklad pre posúdenie zmeny stavby pred dokončením, špeciálny stavebný úrad upúšťa v súlade s ustanovením § 61 ods. (2) stavebného zákona od miestneho zisťovania a ústneho pojednávania,“ píše sa v oznámení.

Odporúčané články

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies

X