Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Sputnik 3.jpg
ilustračné, zdroj: www.bytysputnik.sk

Mestská časť predĺžila lehotu na dokončenie bytového domu Sputnik, ktorý sa nachádza v Ružinove

Ako sa uvádza na webe bratislavskej mestskej časti Ružinov, bytový dom Sputnik dostal viac času na dokončenie, a to konkrétne na komunikácie a spevnené plochy.

Mestská časť Bratislava – Ružinov prijala začiatkom januára tohto roka žiadosť, ktorá sa týkala vydania stavebného povolenia, a to vo veci zmeny stavby pred jej dokončením, ktorá spočíva v predĺžení termínu. Termín má byť predĺžený až do 31. decembra tohto roka. Stavebníkom bytového domu Sputnik, ktorý sa nachádza v Ružinove (Ostredky – Sputniková), sú Vodohospodárske stavby Malacky.

„Vzhľadom na skutočnosť, že špeciálnemu stavebnému úradu sú dobre známe pomery staveniska a predložená žiadosť po doplnení poskytuje dostatočný podklad pre posúdenie zmeny stavby pred dokončením, špeciálny stavebný úrad upúšťa v súlade s ustanovením § 61 ods. (2) stavebného zákona od miestneho zisťovania a ústneho pojednávania,“ píše sa v oznámení.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X