Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Doprava muz bicykel.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
zdroj: www.ruzinov.sk
26. marca 2019 Správy BratislavaIné správy z Bratislavy od BratislavaDeň.skBratislavaDeň.sk Diskusia()

Mestská časť Ružinov hľadá členov komisie, ktorí sa budú venovať doprave

Bratislavská mestská časť Ružinov zverejnila prostredníctvom svojej webovej stránky informácie o tom, že hľadajú člena Komisie dopravy. Ak sa zaujímate o dopravu v hlavnom meste SR, respektíve v tejto mestskej časti, prihlášku môžete poslať do pondelka 1. apríla 2019.

Ako uvádza Ružinov, táto mestská časť by rada využila možnosť spolupráce s občanmi, ktorí sú odborníkmi v oblasti dopravy. Ak máte teda záujem podieľať sa na projektoch práve z tejto oblasti, zašlite miestnemu úradu prihlášku spolu so svojim profesijným životopisom na adresu Komisie dopravy.

Podľa ďalších informácií, ktoré poskytol Ružinov, k prihláške je potrebné okrem profesijného životopisu pripojiť taktiež motivačný list, a to s uvedením odôvodnenia vášho záujmu o prácu v komisii a špecifikovaním oblasti dopravy, ktorej sa uchádzač venuje.

„Komisia na základe posúdenia odborných životopisov, motivačných listov a následných osobných pohovorov s vybranými uchádzačmi žiadosti vyhodnotí a návrh na zaradenie vybraného člena, resp. členov, predloží na schválenie miestnemu zastupiteľstvu,“ píše sa na webe Ružinova.

Prihlášku s potrebnými dokumentami posielajte na adresu: Komisia dopravy, MZ MČ Bratislava-Ružinov, Mierová 21, 827 05 Bratislava 212, prípadne emailom na adresu zapisovateľky komisie: [email protected] Prihlášku je rovnako možné doniesť aj osobne na miestny úrad: Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Ružinov, Mierová 21, Bratislava, zapisovateľka komisie dopravy: Ing. Vladimíra Koláčková.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X