Mestská časť Ružinov hľadá členov komisie, ktorí sa budú venovať doprave

Doprava muz bicykel.jpg

Bratislavská mestská časť Ružinov zverejnila prostredníctvom svojej webovej stránky informácie o tom, že hľadajú člena Komisie dopravy. Ak sa zaujímate o dopravu v hlavnom meste SR, respektíve v tejto mestskej časti, prihlášku môžete poslať do pondelka 1. apríla 2019.

Ako uvádza Ružinov, táto mestská časť by rada využila možnosť spolupráce s občanmi, ktorí sú odborníkmi v oblasti dopravy. Ak máte teda záujem podieľať sa na projektoch práve z tejto oblasti, zašlite miestnemu úradu prihlášku spolu so svojim profesijným životopisom na adresu Komisie dopravy.

Podľa ďalších informácií, ktoré poskytol Ružinov, k prihláške je potrebné okrem profesijného životopisu pripojiť taktiež motivačný list, a to s uvedením odôvodnenia vášho záujmu o prácu v komisii a špecifikovaním oblasti dopravy, ktorej sa uchádzač venuje.

„Komisia na základe posúdenia odborných životopisov, motivačných listov a následných osobných pohovorov s vybranými uchádzačmi žiadosti vyhodnotí a návrh na zaradenie vybraného člena, resp. členov, predloží na schválenie miestnemu zastupiteľstvu,“ píše sa na webe Ružinova.

Prihlášku s potrebnými dokumentami posielajte na adresu: Komisia dopravy, MZ MČ Bratislava-Ružinov, Mierová 21, 827 05 Bratislava 212, prípadne emailom na adresu zapisovateľky komisie: vladimira.kolackova@ruzinov.sk. Prihlášku je rovnako možné doniesť aj osobne na miestny úrad: Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Ružinov, Mierová 21, Bratislava, zapisovateľka komisie dopravy: Ing. Vladimíra Koláčková.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk