Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
muž, vedúci, pracovník, referent
ilustračné: pixabay.com
9. mája 2019 Správy BratislavaIné správy z Bratislavy od BratislavaDeň.skBratislavaDeň.sk Diskusia()

Mestská časť Staré Mesto hľadá odborného referenta na Stavebný úrad, takýto ponúka plat

Bratislavská mestská časť Staré Mesto hľadá nového zamestnanca, konkrétne je voľná pozícia odborného referenta na Stavebnom úrade.

Ako uvádza Staré Mesto na svojej webovej stránke, ide o hlavný pracovný pomer, pričom termín nástupu do zamestnania je stanovený dohodou. Základná zložka mzdy predstavuje sumu 1.200 eur.

Ak sa chcete uchádzať o túto pracovnú pozíciu, mali by ste spĺňať tieto kvalifikačné predpoklady. Je potrebné vysokoškolské vzdelanie II. stupňa, a to stavebného alebo právneho smeru. K ďalším kritériám pri výbere patrí prax v odbore minimálne 2 roky, operatívnosť, samostatnosť a komunikačné schopnosti. Potrebná je taktiež znalosť programov Word a Excel a nemenej dôležitá je bezúhonnosť.

Predpokladom, že vás príjmu do zamestnania, je spôsobilosť na právne úkony a splnenie kvalifikačného predpokladu. K požadovaným odborným znalostiam patrí znalosť zákona č. 50/1976 Zb. o územnom plánovaní a stavebnom poriadku (stavebný zákon) v znení neskorších predpisov a taktiež znalosť zákona č. 71/1967 Zb. o správnom konaní (správny poriadok) v znení neskorších predpisov.

Uchádzač by mal ovládať Microsoft Office a Outlook Express. K dokladom, ktoré je potrebné zaslať na miestny úrad, patrí písomná žiadosť, profesijný štruktúrovaný životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

„Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu s požadovanými dokladmi je potrebné doručiť do podateľne Miestneho úradu mestskej časti Bratislava-Staré Mesto, Vajanského nábrežie 3, 814 21 Bratislava v zalepenej obálke s označením „odborný referent na stavebný úrad“ v lehote do 21. 05. 2019,“ píše sa na webe Starého Mesta. Ako dopĺňa mestská časť, kontaktnou osobou je Ing. Zuzana Štorcelová.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X