Mestská polícia Bratislavy hľadá do svojich kruhov administratívnu pracovníčku, takýto je ponúkaný nástupný plat

Mestska policia bratislava monitoring lamac.jpg

Bratislava hľadá asistentku na mestskú políciu.

Mestská polícia vypísala výberové konanie na obsadenie pozície asistentka-sekretárka s výkonom práce na Mestskej polícii hlavného mesta SR Bratislavy (MsP). Náplňou práce by malo byť okrem iného aj zabezpečenie chodu sekretariátu veliteľstva MsP, vybavovanie administratívy, zabezpečovanie distribúcie korešpodencie medzi veliteľstvom MsP a Magistrátom Bratislavy.

Požiadavky na záujemcov sú minimálne ukončené stredoškolské vzdelanie ukončené maturitnou skúškou, bezúhonnosť, znalosti práce s PC, základy kancelárskej sady Office, dobré komunikačné schopnosti, samostatnosť, presnosť, flexibilita, odolnosť voči stresu a ďalšie.

Ponúkaná pozícia sa vykonáva na trvalý pracovný pomer. Mestská polícia ponúka za výkon danej pozície plat vo výške 800 eur brutto s tým, že po skončení skúšobnej doby je možnosť zvýšenia. Pozícia prináša taktiež aj benefity ako 13. a 14. plat, vernostná odmena, možnosť ubytovania, voľný cestovný lístok na MHD či voľné vstupenky do vybraných športových zariadení a iné.

Žiadosť o prijatie do pracovného pomeru a osobný dotazník si môže uchádzač prevziať osobne na Vnútorno – organizačnom odbore Mestskej polície hlavného mesta SR Bratislavy na Gunduličovej 10 alebo na internetovej stránke mestskej polície. Viac informácií o výberovom konaní a požiadavkách nájdete tu.

Ďalšie k téme

    Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

    Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom