Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Marianum pohrebnictvo mesta bratislava mapy.jpg
Foto: ilustračné, www.google.com
28. januára 2021 Správy BratislavaIné správy z Bratislavy od BratislavaDen.skSITA Diskusia()

Mestské pohrebníctvo Marianum chce investovať do obnovy cintorínov tri milióny eur

Predmetom obstarávania je zriadenie dynamického nákupného systému na flexibilné zadávanie zákaziek.

Pohrebníctvo mesta Bratislavy Marianum investuje do obnovy cintorínov tri milióny eur. Vyplýva to z výzvy na predkladanie ponúk zverejnenej vo vestníku Úradu pre verejné obstarávanie (ÚVO).

Predmetom zákazky sú stavebné práce na cintorínoch a objektoch v správe Marianum – Pohrebníctvo mesta Bratislavy a opakujúce sa zákazky súvisiace s údržbou cintorínov a objektov v správe Marianum,“ uvádza sa v oznámení.

Predkladanie ponúk

Predpokladaná hodnota zákazky je tri milióny eur bez DPH, termín na predkladanie ponúk je 26. február. Zmluva s víťazným uchádzačom sa uzavrie na dobu 36 mesiacov.

Predmetom zákazky je zriadenie Dynamického nákupného systému (DNS), ktorého cieľom je umožniť verejnému obstarávateľovi flexibilné zadávanie zákaziek v súlade so zákonom o verejnom obstarávaní podľa svojich reálnych potrieb, t. j. v čase a rozsahu, ktorý mu je známy,“ uvádza sa v oznámení ÚVO.

Cintorínske práce

Dynamický nákupný systém bude slúžiť na zadávanie zákaziek týkajúcich sa stavebných prác bežne dostupných na trhu, v rámci ktorých sa budú uskutočňovať realizácie jednotlivých stavebných cintorínskych prác.

Konkrétny rozsah predmetu zákazky, podrobná špecifikácia, konkrétne miesta uskutočnenia predmetu zákazky, ako aj ostatné doplňujúce informácie budú súčasťou jednotlivých výziev v rámci zriadeného DNS, ktoré budú zaslané všetkým kvalifikovaným záujemcom,“ uzatvára obstarávateľ.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X