Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
BRATISLAVA: Deň otvorených dverí, Bratislava pre všetkých, Primaciálny palác
ilustračné: SITA
19. novembra 2017 Správy BratislavaIné správy z Bratislavy od BratislavaDen.skSITA, © SITA 2017 Diskusia()

Mestské príspevkové organizácie budú prezentovať svoje aktivity verejnosti

Bratislavské mestské príspevkové a rozpočtové organizácie budú prezentovať svoje aktivity verejnosti. Verejná prezentácia bude v stredu 22. novembra od 14. hodine v Justiho sieni v Primaciálnom paláci v Bratislave.

Cieľom verejného vypočutia je prezentácia činností jednotlivých mestských organizácií za tento rok vo vzťahu k plneniu koncepcií ich rozvoja. Tie predstavia jednotliví riaditelia organizácií. Informovala o tom hovorkyňa Bratislavy Zuzana Onufer.

Mesto organizuje verejné predstavenie činnosti mestských príspevkových a rozpočtových organizácií a plnenia koncepcií rozvoja jednotlivých organizácií na základe uznesenia mestského zastupiteľstva. Mestskí poslanci ho prijali na svojom marcovom zasadnutí. Cieľom je každoročne, ešte pred schvaľovaním rozpočtu hlavného mesta na nasledujúci rok, prezentovať činnosť mestských rozpočtových a príspevkových organizácií vo vzťahu k napĺňaniu nimi predložených koncepcií rozvoja.

Svoju činnosť za rok 2017 predstavia zástupcovia všetkých príspevkových a rozpočtových organizácií hlavného mesta SR Bratislavy. Sú to Mestské lesy v Bratislave, Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy, Generálny investor Bratislavy a Správa telovýchovných a rekreačných zariadení hlavného mesta SR Bratislavy. S činnosťou verejnosť oboznámia aj Bratislavské kultúrne a informačné stredisko, ZOO Bratislava, Galéria mesta Bratislavy, Mestská knižnica v Bratislave a Múzeum mesta Bratislavy. Organizáciami hlavného mesta sú aj Mestský ústav ochrany pamiatok v Bratislave, MARIANUM – Pohrebníctvo mesta Bratislavy i Bratislavská organizácia cestovného ruchu. Patria sem tiež základné umelecké školy, centrá voľného času, zariadenia pre seniorov a Resocializačné stredisko RETEST.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X