Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
MESTSKÁ POLÍCIA: Odovzdávanie nových vozidiel
ilustračné: SITA
14. novembra 2016 Správy BratislavaIné správy z Bratislavy od BratislavaDen.skbratislava.sk, © BratislavaDen.sk, iDen Media s.r.o.

Mestskí policajti kontrolovali problémové lokality v Novom Meste

Mestská polícia vykonala minulý týždeň špeciálnu kontrolu na Račianskom a Trnavskom mýte a v ich okolí. Cieľom kontroly bolo vyhľadávanie osôb v pátraní a intenzívnejší dohľad nad čistotou a verejným poriadkom v týchto lokalitách.

„Chceme prispievať k tomu, aby Bratislava bola čistejším a krajším mestom. Opakovane sa preto zameriavame na kontrolu problémových lokalít, kde sa vo zvýšenej miere zdržiavajú osoby podozrivé z trestnej činnosti, ako aj neprispôsobivé osoby. V kontrolách nepoľavujeme a ani nepoľavíme. Takýmito špeciálnymi kontrolami chceme docieliť, aby verejný priestor patril všetkým Bratislavčanom,“ vyjadril sa Náčelník mestskej polície Ivan Lechner.

Mestskí policajti skontrolovali celkovo sedem podozrivých osôb, z toho jedna osoba musela byť predvedená na Obvodné oddelenie Policajného zboru za účelom zistenia totožnosti. Policajti zaevidovali aj tri porušenia zákazu požívania alkoholu na verejnosti.

Na verejný poriadok a bezpečnosť v týchto lokalitách dohliada mestská polícia pravidelne v rámci bežného výkonu služby. Pravidelne tiež vykonávajú špeciálne kontroly, do ktorých zapájajú väčší počet príslušníkov mestskej polície a na ktorých spolupracujú aj s Policajným zborom. Špeciálne kontroly vykonávajú vždy v inom čase vrátane nočných hodín.

Na akcii, ktorá trvala dve hodiny, sa zúčastnilo 12 príslušníkov mestskej polície a štyria príslušníci Policajného zboru.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X