Metropolitný inštitút Bratislavy má nového riaditeľa, je ním Ján Mazúr

mesto bratislava ilustračná
Foto: ilustračné, Mesto Bratislava

Ján Mazúr je zástupcom riaditeľa magistrátu a od roku 2019 pôsobí ako dočasný riaditeľ MIB.

Novým riaditeľom Metropolitného inštitútu Bratislavy (MIB) sa stane Ján Mazúr. V tlačovej správe o tom informovala hovorkyňa Bratislavy Katarína Rajčanová.

V piatok 12. marca sa uskutočnilo výberové konanie na riaditeľa MIB, na ktorom sa zúčastnili štyria uchádzači – Viliam Belej, Andrej Kiszling, Zuzana Ladzianska a Ján Mazúr. Z otvoreného výberového konania, ktoré sa vzhľadom na aktuálnu epidemickú situáciu konalo bez účasti verejnosti prostredníctvom živého prenosu, vzišiel ako úspešný uchádzač Ján Mazúr,“ uviedla.

Štyri kompletné prihlášky

Ján Mazúr je zástupcom riaditeľa magistrátu Bratislavy a od októbra 2019 pôsobí ako dočasný riaditeľ MIB.

Do výberového konania na pozíciu riaditeľa MIB doručili štyri kompletné prihlášky. „Po posúdení životopisov a motivačných listov zaslaných členom výberovej komisie a po odporúčaní personalistov rozhodla komisia posunúť ďalej všetkých štyroch uchádzačov,“ uviedla hovorkyňa.

Životopisy a rozvojové plány

Na základe všetkých zhromaždených materiálov, vystúpení uchádzačov, hodnotenia a následného hlasovania komisia odporúča primátorovi na pozíciu riaditeľa MIB Jána Mazúra,“ doplnila hovorkyňa.

Kompletná zápisnica z výberového konania, ako aj životopisy a rozvojové plány uchádzačov sú zverejnené na adrese mesta tu.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk