Milovníci zabíjačkových špecialít, pripravte sa na vajnorské Družstevné hodovanie, čaká vás bohatý program a množstvo pochúťok

zabijackove-speciality-gettyimages.jpg
Zdroj: GettyImages

Poľnohospodárske družstvo Vajnory v spolupráci s Vajnorami pozývajú na Družstevné hodovanie.

Družstevné hodovanie je podujatie plné súťaží a pochúťok z tradičnej domácej zabíjačky. Mestská časť toto podujatie organizuje spolu s poľnohospodárskym družstvom Vajnory a konať sa bude na parkovisku pred PD Vajnory. Štart súťaže vo varení dobrôt z kotla začína už o 8.00 hod. Otvorenie Družstevného hodovania bude o 9.30 hod. a program bude moderovať Katarína Pokrivčáková, pričom celé podujatie bude naživo vysielané aj cez folklórne rádiu JankoHraško.sk.

Do nôty budú hrať ľudová hudba Paprčkovci a Sekvoja zo ZUŠ E. Suchoňa Pezinok. Na súťaže sa môžu tešiť malí aj veľkí, organizátori si pripravili bohatý program pre všetky vekové kategórie. Pre milovníkov jedla budú samozrejme pripravené zabíjačkové špeciality ako klobásy, jaterničky, krvavničky, oškvarky, tlačenka a veľa iných.

Vrámci podujatia sú pripravené aj divadelné predstavenia, vernisáž výstavy obrazov, tombola či ukážky poľnohospodárskej techniky.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk