Milujete knihy a máte blízko ku kultúre? Karlova Ves hľadá vedúceho knižnice

knihy
Foto: ilustračné, SITA

Na pracovné miesto je možné nastúpiť ihneď, ale aj dohodou.

Mestská časť hľadá pre svoju knižnicu a kroniku nového vedúceho alebo vedúcu. Ide o prácu na plný pracovný úväzok v Karloveskej knižnici na Jurigovom námestí č. 2. Ponúkaný plat je 1300 eur/ mesiac.

Náplň práce 

Medzi úlohy, ktoré bude nová hlava knižnice a kroniky vykonávať, patria komunikácia s oddelením kultúry, koordinácia a realizácia kultúrnej politiky Karlovej Vsi v spolupráci s Ministerstvom kultúry, Bratislavským samosprávnym krajom a Magistrátom hlavného mesta Bratislavy.

Vedúci alebo vedúca bude zodpovedný/á taktiež za prípravu rozpočtu knižnice, prípravu dramaturgie kultúrnych a spoločenských podujatí, vyhľadávanie nových typov a foriem spoluprác s rôznymi inštitúciami či umelcami, ale aj príprava podkladov pre redakciu, web a miestne noviny.

Požiadavky na uchádzačov

Úspešní kandidáti musia mať za sebou aspoň 5-ročnú prax s manažmentom v kultúre, vzťah k literatúre a skúsenosti na kultúrnych podujatiach.

Zároveň je potrebné dobre ovládať prácu na počítači a mať skúsenosti s prácou v administratíve. Nutnosťou je ukončené vzdelanie II. stupňa a vodičský preukaz sk. B. Výhodou je ovládanie cudzieho jazyka.

Ďalšie informácie

Ak vás pracovná ponuka zaujala, životopis a motivačný list môžete zaslať do 31. augusta. Mestská časť bude kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Viac informácií nájdete TU.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk