Mladé dievča z Bratislavského kraja sexuálne zneužíval muž, za svoj čin sa nehanbí

Sexuálne zneužívanie
Foto: ilustračné, Gettyimages

Obeť sa o tehotenstve dozvedela pomerne neskoro a má s mužom dieťa. Muž sa mal pred dievčinou vyjadriť, že sa za svoj čin nehanbí.

Mnohé maloleté deti prežili peklo pre sexuálne zneužívanie, na ktoré by najradšej zabudli. Jedna z obetí, mladá dievčina z Bratislavského kraja, otvorila túto nepríjemnú kapitolu svojho života pred bratislavskou reportérkou Kristínou Kővešovou.

Neočakávané tehotenstvo

Dievčina skončila u psychologičky, ktorá jej povedala, že je silná osobnosť, pretože sa psychicky nezrútila. Muž dievča sexuálne zneužíval od 13 rokov a podľa obete to robil cielene. „Ťažko sa dieťa ubráni voči chlapovi, ktorý je vysoký a má silu,“ tvrdí.

Všetko vyvrcholilo neočakávaným tehotenstvom. Dievčina pociťovala zmeny, ktoré naznačovali tehotenstvo, až v 2. mesiaci. O tehotenstve sa dozvedela pomerne neskoro, kedy sa už veľa podľa jej slov nedalo robiť.

Dievčina bola v čase, keď nosila pod srdcom dieťa, stále maloletá a študovala. Na políciu napokon nešla, hoci vedela, že muž je nebezpečný. Po narodení dcéry chodil na návštevy za dieťaťom dokonca aj muž.

Pedofil z Pezinka

O mužovi kolovali chýry ako o pedofilovi z Pezinka. Keď bola dievčina staršia a doniesli sa k nej tieto chýry, rozhodla sa podať trestné oznámenie za sexuálne zneužívanie aj to, že sa vyhrážal a sledoval ju.

Muža riešila polícia za sexuálne zneužívanie iného 11-ročného dievčaťa a skončil s podmienkou. V ďalšom prípade dostal po odvolaní trest v dĺžke 8 rokov a 8 mesiacov. V spise sa hovorilo o tom, že hľadal na internete dievčatá okolo 10 rokov a lákal ich na peniaze, súčasťou bol i pornografický materiál.

Dievčina sa muža raz opýtala, či sa hanbí za to, čo urobil, no odpovedal, že nie. Muž je momentálne rok alebo dva vo väzbe. Prípad dievčiny sa ešte len má dostať na súd.

Kővešová sa na záver pýtala, či niekedy povie svojej dcére pravdu o tom, ako prišla na svet. Dievčina nechce svojej dcére klamať, no povie jej to, až keď bude dostatočne pripravená. Dievčina chce zbaviť muža rodičovských práv a nariadiť zákaz styku s dcérou.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk