Mladík má zvláštnu úchylku: Nahrával si cudzích mužov na toaletách stanice, zatkla ho polícia

Policia stanica uchyl.jpg

Muž počas vykonávania veľkej potreby v kabínke verejnej toalety na hlavnej stanici spozoroval, ako si ho niekto nahráva cez mobilný telefón.

Policajt oddelenia železničnej polície začal trestné stíhanie proti mužovi, ktorý si na toaletách stanice nahrával cudzích mužov. V tlačovej správe o tom informoval hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru Michal Szeiff.

Hliadku bratislavskej železničnej polície vyslali v priebehu uplynulých dní do vestibulu Hlavnej železničnej stanice v Bratislave. Tam muž zadržal osobu podozrivú zo spáchania trestného činu. Ako polícia zistila, poškodený muž počas vykonávania veľkej potreby v kabínke verejnej toalety na hlavnej stanici spozoroval, ako si ho niekto nahráva cez mobilný telefón.

Z kabínky vybehol von a spozoroval mladého muža, ktorý utekal z toaliet. Neváhal, rozbehol sa za ním a muža dobehol vo vestibule hlavnej železničnej stanice, pričom ihneď zavolal na linku polície 158,“ popísala polícia.

Podozrivý na mieste ukázal policajtom viacero videí z telefónu, ktoré zachytávali poškodeného muža na toaletách. Na policajné oddelenie eskortovali 25-ročného muža na vykonanie potrebných úkonov.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk