Mladíkov žartík sa stretol s nepochopením. Takto dopadlo jeho kúpanie vo fontáne!

recesia, kúpanie vo fontáne
youtube.com

Keď niekoho stretnete, ako sa prechádza po meste s plutvami, potápačskými okuliarmi, šnorchlom, rukávnikmi a nafukovačkou, po novom nemusíte byť prekvapení. Možno sa len jednoducho ide kúpať do jednej z fontán.

Ďalšie video s podtitulom Zabi rutinu, nie seba ukazuje, ako môže dopadnúť pokus o vtipkovanie v bratislavských uliciach. Schladenie sa vo fontáne nemusí každý zobrať ako v podstate nevinný vtip, hoci ide o obyčajný letný prank.

Prvá fontána, do ktorej mladík – vtipkár „zavítal“, sa nachádza pred nákupným centrom Eurovea. Tamojší pracovníci SBS nebrali jeho fontánové kúpanie ako vtip a boli vskutku odmeraní. Keď si od mladého kúpača opakovane pýtali občiansky preukaz, chlapík odpovedal, aby zavolali políciu, keď chcú. Samozrejme, že sa k tomu nenechali dlho prehovárať.

Väčšina okoloidúcich kúpačovo letné „vyčíňanie“ však brala ako dobrú zábavu a samotný mladík ako recesiu. Ak sa aj vy máte niekedy chuť schladiť, máme pre vás malé upozornenie. Určite si na to nevyberajte fontánu, inak na vás môžu zavolať políciu.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk