Mladý muž napadol chlapca, ktorý mu odmietol dať hodinky. Agresívnemu mladíkovi hrozí až 12 ročný trest

agresivny-muz-napadnutie-policia-bratislava-gettyimages.jpg
Ilustračná foto: GettyImages

Policajti v Bratislave IV objasnili ďalší prípad násilnej trestnej činnosti. Mladý muž mal lúpiť a spôsobiť zranenia maloletej osobe.

Podľa slov hovorcu Michal Szeiffa bol v tomto prípade poškodeným maloletý chlapec, ktorého obvinený muž napadol. Chlapec utrpel viaceré zranenia najmä na tvári, ktoré boli spôsobené fyzickým napadnutím. V tejto súvislosti vzniesol policajný vyšetrovateľ v Bratislave IV obvinenie zo zločinu lúpeže 20-ročnému Michalovi F. z Bratislavy.

K tomuto skutku došlo začiatkom februára na zastávke MHD Homolová v čase o 19.30 hod. Podľa doterajších informácií mal obvinený pristúpiť k poškodenému a najprv ho verbálne, následne aj fyzicky napadnúť údermi päsťami do tváre ako aj zadnej časti hlavy. Chlapcovi chcel z ruky odcudziť hodinky, avšak to sa mu nepodarilo. Agresívny muž v útoku pokračoval, pričom chlapca udieral rukami do hlavy a zároveň aj kopal.

Chlapcovi bola privolaná záchranka, ktorá ho odviezla na ošetrenie do jednej z nemocníc. 20-ročný muž bol zatknutý políciou a eskortovaný na policajnú stanicu. V súčasnej dobe je obvinený na základe rozhodnutia sudcu stíhaný väzobne. V prípade preukázania viny hrozí obvinenému mužovi trest odňatia slobody na 7 až 12 rokov.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk