Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Mlynske_nivy_karadzicova_maps.google.sk_.jpg
ilustračné: maps.google.sk
11. októbra 2016 Správy BratislavaNovinky z Bratislavy od BratislavaDen.sk© BratislavaDen.sk, iDen Media s.r.o.

Mlynské nivy, Karadžičovu a Prievozskú ulicu uzavrú. Pozrite si harmonogram

Vodiči a cestujúca verejnosť by sa mali pripraviť na čiastočnú a úplnú uzávierku miestnych komunikácií II. triedy v Bratislave z dôvodu asanácie nadchodu pre peších pri Autobusovej stanici Mlynské nivy.

Práce budú vykonávať v niekoľkých etapách. V prvej etape pôjde o čiastočnú uzávierku. V prvej fáze bude na Mlynských nivách uzávierka vonkajšieho jazdného pruhu v smere von z mesta. V druhej fáze uzavrú vnútorný jazdný pruh v smere von z mesta a v tretej fáze uzavrú vnútorný jazdný pruh v smere do mesta. Vo štvrtej fáze bude uzavretý stredný jazdný pruh v smere do mesta a v piatej fáze uzavrú vonkajší jazdný pruh v smere do mesta. Práce budú realizovať do 15. októbra.

V druhej etape bude úplne uzavretý úsek Karadžičova – Košická. Čiastočne uzavreté budú úseky Továrenská – Mlynské nivy (odbočovací pruh vpravo), Mlynské nivy – Páričkova (pruh pre odbočenie vľavo), Prievozská (uzavretie jedného jazdného pruhu priamo) a úsek Mlynské nivy – Prístavná (uzávierka pruhu pre odbočenie vľavo). Práce budú vykonávať od 4. novembra od 22. hodiny do 5. novembra do 6. hodiny.

Počas tretej etapy budú čiastočne uzavreté Mlynské nivy v smere na Košickú. Od 5. do 10. novembra bude uzavretý vonkajší jazdný pruh.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Sledujte novinky z Bratislavy na:

Facebooku BratislavaDen.sk
Instagrame @bratislavaden

...alebo ich odoberajte cez e-mail:
Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
X