Mlynské nivy, Karadžičovu a Prievozskú ulicu uzavrú. Pozrite si harmonogram

Mlynske_nivy_karadzicova_maps.google.sk_.jpg
ilustračné: maps.google.sk

Vodiči a cestujúca verejnosť by sa mali pripraviť na čiastočnú a úplnú uzávierku miestnych komunikácií II. triedy v Bratislave z dôvodu asanácie nadchodu pre peších pri Autobusovej stanici Mlynské nivy.

Práce budú vykonávať v niekoľkých etapách. V prvej etape pôjde o čiastočnú uzávierku. V prvej fáze bude na Mlynských nivách uzávierka vonkajšieho jazdného pruhu v smere von z mesta. V druhej fáze uzavrú vnútorný jazdný pruh v smere von z mesta a v tretej fáze uzavrú vnútorný jazdný pruh v smere do mesta. Vo štvrtej fáze bude uzavretý stredný jazdný pruh v smere do mesta a v piatej fáze uzavrú vonkajší jazdný pruh v smere do mesta. Práce budú realizovať do 15. októbra.

V druhej etape bude úplne uzavretý úsek Karadžičova – Košická. Čiastočne uzavreté budú úseky Továrenská – Mlynské nivy (odbočovací pruh vpravo), Mlynské nivy – Páričkova (pruh pre odbočenie vľavo), Prievozská (uzavretie jedného jazdného pruhu priamo) a úsek Mlynské nivy – Prístavná (uzávierka pruhu pre odbočenie vľavo). Práce budú vykonávať od 4. novembra od 22. hodiny do 5. novembra do 6. hodiny.

Počas tretej etapy budú čiastočne uzavreté Mlynské nivy v smere na Košickú. Od 5. do 10. novembra bude uzavretý vonkajší jazdný pruh.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk