Moddom opäť prinesie do Bratislavy najnovšie trendy v zariaďovaní domácnosti

Nabytok dizajn interier.jpg
Ilustračné: pixabay.com

Obývačky, sedačky, spálne či detské izby. To všetko nájdu návštevníci 23. ročníka veľtrhu Moddom 2018. 

Medzinárodný veľtrh nábytku, bytových doplnkov a interiérového designu sa bude konať od stredy 17. do nedele 21. októbra v Inchebe. Od stredy do soboty bude výstava otvorená od 10. do 19. hodiny. V nedeľu bude otváracia doba skrátená a návštevníci budú môcť zažiť výstavu od 10. do 17. hodiny.

Veľtrh nábytku Moddom je miestom, kde siprídu na svoje záujemcovia o rekonštrukciu či zariadenie domácností. Toto podujatie prináša novinky v zariaďovaní interiérov a pre návštevníkov budú pripravené aj doplnky v rôznych štýloch. Tento veľtrh je prispôsobený všetkým kategóriám zákazníkov. Z ponuky si vyberú milovníci jednoduchých prvkov, ale aj luxusných doplnkov. Súčasťou tohto veľtrhu je aj výstava výtvarného umenia Art, ktorá sa venuje úžitkovému umeniu. Návštevníkov čakajú sochy, maľby, keramika, grafika, ale aj drevo a sklo.

Spalna nabytok dizajn.jpg
Ilustračné: pixabay.com

Cena základného vstupného je 7 eur pre dospelú osobu. Zľavnené vstupné je v cene 5 eur pre študentov, ŤZP a ŤZP so sprievodom. Deti do 6 rokov v sprievode platiacej osoby majú vstup zadarmo.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk