Moderátorka z Bratislavy je tehotná, s manželom sa dočkajú bábätka po 11 rokoch

Mária Chreneková Pietrová
Foto: Instagram/mariapietrova.official

Sympatická moderátorka bývala ešte pred manželstvom v obyčajnom bratislavskom byte. Momentálne pendluje medzi Bratislavou a Českom.

Mária Chreneková Pietrová patrí medzi známe tváre, ktorú diváci registrujú z Televíznych novín. Moderátorka si však o pár mesiacov bude plniť už mamičkovské povinnosti. Čaká totiž svoje prvé bäbätko.

Stráži si súkromie

Na Máriu si jej spolužiaci zaspomínali ako na normálne dievča, ktoré sa s nikým veľmi nekamarátilo. Bývala v obyčajnom byte v Ružinove a popri škole aj pracovala. Vždy bola ambicozna.

Pracovala ako moderátorka v RTVS. Jej kolegovia ju opísali ako kolegyňu, ktorá prišla do práce, odrobila si svoje a išla domov. Svoje súkromie si prísne strážila už vtedy.

Veľa nehovorila ani o svojich partneroch. Po jej boku sa istý čas objavoval hokejista Marián Gáborík, avšak Mária nikdy nepotvrdila, že sú pár.

Potom spoznala svojho súčasného partnera, Tomáša Chreneka mladšieho, ktorý je synom oceliarskeho magnáta Tomáša Chreneka staršieho. Ten opustil pre nový vzťah krásnu tanečnicu Ivanu Surovcovú.

Mária Chreneková Pietrová
Mária Chreneková Pietrová v Televíznych novinách. Foto: Instagram/mariapietrova.official

Tehotenstvo sa snaží ukryť

Mária sa za Tomáša vydala pred 11 rokmi. Dvojica má svoje rodinné zázemie v Česku, avšak Mária pre prácu v Záhorskej Bystrici chodieva aj do Bratislavy.

Sympatická moderátorka je aktuálne v 4. mesiaci tehotenstva. Podľa informácií Nového Času by chcela svoje prvé bábätko priviesť na svet v Bratislave. Termín pôrodu má stanovený na koniec leta.

Samotná moderátorka však ešte s pravdou von nevyšla. Pred kamerami sa snaží zakryť malé tehotenské bruško, avšak pozornému oku diváka jej sladké tajomstvo neunikne. Mimo vysielania sa oblieka do širšieho oblečenia.

Mária Chreneková Pietrová
Mária Chreneková Pietrová koncom januára. Foto: TV Markíza

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk