Módne jarné trendy na rok 2023: Tieto budú vládnuť šatníkom

Q7y8bal9dx7u49c.jpg

Konečne prišiel čas odložiť zimné bundy a vytvárať outfity s menším počtom vrstiev. Chystáte sa nakupovať? Na vašom zozname vám nesmú chýbať tieto trendy kúsky.

Jarné počasie praje vymýšľaniu a zostavovaniu zaujímavých outfitov. Je to ideálny čas na kombinovanie farieb a nosenie ľahších a odvážnejších modelov.

Aj napriek tomu, že sa oteplilo, jarný kabát by ste na začiatku jari ešte nemali odkladať. Zistite, ktorý je pre vás ten najlepší a vhodne ho zakomponujte do vašich outfitov.

U9l8gc991ps5rl1.jpg

Magenta tento rok vládne

O farbe tohto roka ste už určite počuli. Šatníkom bude vládnuť kombinácia červenej a modrej – magenta. Charakteristickými znakmi tejto farby je odvaha a pozitívny prístup k životu.

Túto výraznú farbu nemusíte nosiť len na oblečení. Siahnite po štýlových doplnkoch, napríklad kabelke, šperkoch alebo topánkach v tejto farbe.

1qcv0xg89hangau.jpg

Cargo nohavice a široké džínsy

Máte radi úzke džínsy? Tento rok skinny odložte. Najviac štýlové sú široké nohavice a džínsy z 80. a 90. rokov. No a čím širšie ich budete mať, tým viac trendy budete. To platí o denime všeobecne. V jarných outfitoch by tak rozhodne nemal chýbať.

Do vášho šatníka zakomponujte aj minimálne jedny cargo nohavice. Kapsáče jednoducho boli, sú a budú IN.

0v3uy2eyvft3pbl.jpg

Priesvitné oblečenie a sieťovina

Trend, ktorý nie je pre každého. Takto by sme mohli definovať nosenie priesvitných kúskov oblečenia. Zatiaľ, čo na módnych prehliadkach vládne, na uliciach ho vidíme sporadicky.

Nepatríte medzi odvážnejších ľudí, ale páči sa vám? Máme pre vás tip, ako toto oblečenie nosiť – pod alebo naň si oblečte vrstvu navyše.

Fmq297xbp5wxre5.jpg

Čím viac rozparkov, tým lepšie

Módni návrhári do svojich diel vkladajú čoraz viac rôznych výstrihov, rozparkov a výrezov. Niektoré sú na typických miestach, ako je chrbát alebo hruď, iné napríklad na bokoch či v páse.

Ak si myslíte, že je oblečenie s takýmito detailmi vhodné len na párty, tak sa mýlite. Môžete ho nosiť aj v bežný deň.

Uvl7bpvxs6lerf9.jpg

Korzety

Čo vy a korzety? Či už to budú šaty alebo samostatný top, túto sezónu by ste minimálne jednému takémuto kúsku mali dať šancu. Dobre skombinované ich vynosíte nielen do práce, ale i do mesta.

Bav7izrtwv22au7.jpg

Ktorý módny trend tohto roka sa vám páči najviac? Možno si neobľúbite všetky, ale to je v poriadku. Najdôležitejšie je, aby ste nosili oblečenie, v ktorom sa cítite príjemne.

Informačný servis

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk