Muž bodol nožom svojho kolegu, teraz si za to môže odsedieť až 20 rokov vo väzení

Policia paska trestny cin.jpg
Foto: KR PZ Bratislava

Ku konfliktu medzi mužmi došlo v utorok vo večerných hodinách na Starej Vajnorskej ulici.

Policajti boli vyslaní k prípadu na Starej Vajnorskej ulici, kde malo dôjsť ku konfliktu dvoch mužov, pričom jeden sa zranil. Po príchode na miesto zaistili podozrivého muža, ktorý mal nožom bodnúť svojho kolegu. Zranený muž bol prevezený do jednej z bratislavských nemocníc. Policajti taktiež ihneď na mieste vykonali všetky potrebné neodkladné a neopakovateľné úkony a miesto činu zdokumentovali.

Vyšetrovateľ už vzniesol voči 39-ročnému P.K. zo Senice obvinenie z obzvlášť závažného zločinu vraždy v štádiu pokusu. Obvinený muž bol podľa slov policajnej hovorkyne Lucii Mihalíkovej po vykonaní potrebných procesných úkonov umiestnený v cele policajného zaistenia. V prípade preukázania viny hrozí obvinenému trest odňatia slobody na 15 až 20 rokov.

Kriminalistom sa podarilo vyšetrovaním zistiť, že obvinený muž mal v utorok 21. mája krátko pred 19.00 hod. po vzájomnom verbálnom konflikte spôsobiť 43-ročnému mužovi život ohrozujúce rezné rany, ktoré si vyžiadali operatívny zákrok a následnú hospitalizáciu v nemocnici. Vyšetrovaním tohto prípadu sa naďalej zaoberajú policajti odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk