Muž privolal mestskú políciu na suseda, napokon on sám skončil v rukách Policajného zboru

Pneumatika pripad prerezane koleso mestska policia.jpg

Mužovi prekážalo susedovo auto na verejnej zeleni, preto zavolal mestskú políciu.

Počas uplynulého víkendu riešili mestskí policajti kuriózny prípad. Muž zavolal mestských policajtov ku zle zaparkovanému autu. To stálo na verejnej zeleni na Šustekovej ulici v Petržalke. Hliadka mestskej polície na mieste potvrdila priestupok, a preto na toto auto založili blokovacie zariadenie.

Oznamovateľ priestupku bol po celý čas prítomný a policajtom povedal, že s majiteľom daného auta má isté spory, preto žiadal o uloženie čo najvyššej možnej sankcie. Muž podľa slov mestskej polície javil známky požitia alkoholu a k hliadke sa správal agresívne.

Hliadka mestskej polície si pri odchode z miesta všimla, že muž na mieste zotrval a bol sklonený k vozidlu, pričom v ruke držal nôž. Daným nožom mal podľa slov polície prerezať zadnú aj prednú pneumatiku na strane spolujazdca. Muž však zbadal, že ho hliadka pri tomto konaní videla, presunul sa preto ku svojmu autu, kde ukryl nôž a zamkol.

Mestskí policajti sa ihneď vrátili späť na miesto a nakoľko vzniklo podozrenie zo spáchania trestného činu poškodzovania cudzej veci privolali príslušníkov Policajného zboru, ktorí si vec prevzali k ďalšiemu konaniu,“ uzatvorila bratislavská mestská polícia.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk