Muž sa vyhrážal cudzej žene zabitím, mal na to neuveriteľný dôvod

agresivny muž paralyzér
Foto: ilustračné, gettyimages

Polícia obvinila 57-ročného Sabinovčana z prečinu nebezpečného vyhrážania.

Muž v Bratislave sa vyhrážal žene zabitím, vyslúžil si obvinenie z prečinu nebezpečného vyhrážania. Dôvodom bolo, že ho žena upozornila, aby si svojho psa uviazal na vôdzku. O prípade informuje na svojej sociálnej sieti bratislavská krajská polícia.

Poverený príslušník obvinil 57-ročného Mariána z okresu Sabinov. Podľa výsledkov doterajšieho vyšetrovania sa v pondelok vo večerných hodinách na ulici M. Schneidera Trnavského vyhrážal 40-ročnej žene fyzickým napadnutím a zabitím,“ uviedla polícia.

Incidentu podľa polície predchádzalo upozornenie od ženy, aby si svojho psa uviazal na vôdzku, keďže sa ho aj s maloletou dcérou báli. „Vtedy muž reagoval zapnutím elektrického paralyzéra a vyhrážkami, načo sa žena spolu s dcérou z obavy o svoj život schovali do kostola,“ doplnila polícia.

Obvinený muž bol po vykonaní potrebných úkonov umiestnený do cely policajného zaistenia. V prípade preukázania viny mu hrozí trest odňatia slobody až na jeden rok. „Prípadom sa aj naďalej zaoberajú policajti IV. Bratislavského okresu,“ uzavrela polícia.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk