Muž ukradol z odstaveného autobusu kufor plný dámskych vecí. Nevideli ste zlodeja?

Zlodej policia patranie.jpg
Reprofoto: www.facebook.com

Zlodej bol po otvorení kufra asi prekvapený, boli v ňom dámske veci ako legíny, spodná bielizeň, kozmetika a topánky na opätkoch.

Zlodeji už nevedia, čo ukradnúť. Najnovšie riešia policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave II krádež batožiny z odstaveného diaľkového autobusu. K trestnému činu krádeže došlo v priestoroch autobusovej stanice na Mlynských Nivách.

Polícia pátra po neznámom páchateľovi, ktorý odcudzil z odkladacieho priestoru diaľkového autobusu zn. Setra plastový kufor s kolieskami. Jeho obsahom boli dámske legíny, dámske spodná bielizeň, topánky na opätkoch, dámska kozmetika, osobné doklady a finančná hotovosť. Okradnutej vznikla škoda vo výške 1 350 eur.

V tejto súvislosti polícia pátra po totožnosti muža na priložených záberoch, ktorý by svojimi informáciami mohol napomôcť k objasneniu uvedenej veci. Akékoľvek informácie k totožnosti osoby na priložených záberoch, k jeho súčasnému pohybu alebo pobytu môžete oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení prípadne formou súkromnej správy na FB profile polície.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem
V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk