Muž v okolí Jantáru behal so sekerou a správal sa agresívne, zastavil ho až služobný pes

Mestska policia muz sekera agresivne spravanie zadrzanie.jpg

Agresívny muž rozbíjal sklenené fľaše, so sekerou v ruke sa otočil aj proti policajtom.

Mestská polícia spolu so štátnou políciou obdržali oznam o agresívnom mužovi pohybujúcim sa v blízkosti obchodného centra Jantár. Mal sa pohybovať ozbrojený a agresívne rozbíjať sklenené fľaše po okolí.

Obe policajné hliadky sa vybrali prepátravať okolie, agresívneho muža však nenašli. Hliadky sa presunuli na nové vysunuté pracovisko na Stavbárskej ulici. O niekoľko minút neskôr na pracovisko  dobehol vystrašený človek, ktorý ich upozornil na muža so sekerou.

Svedok muža popísal, mal mať na sebe čierne tričko a tmavé nohavice. Doplnil, že sa vybral smerom na Hradskú ulicu.

Policajti z Útvaru zásahovej jednotky a kynológie sa opäť vybrali pátrať po mužovi. Po chvíli sa im ho podarilo vypátrať, mal v rukách sekeru a správal sa agresívne.

Muža oslovili, aby zostal stáť a sekeru pustil, avšak ani po viacerých výzvach nereagoval. „Policajti sa k nemu ostražito približovali a neustále ho vyzývali, ale keď neuposlúchol a otočil sa so sekerou v rukách proti nim, tak vypustili služobného psa, fenku Báru,“ popísala situáciu Mestská polícia Bratislava.

Policajná fenka muža zhodila a tak mohli príslušníci polície zareagovať a odzbrojiť ho. Za účelom vykonania ďalších úkonov si 42-ročného muža prevzali kolegovia z Policajného zboru

Ak ste svedkom podobnej udalosti, neváhajte a ihneď upovedomte mestskú políciu prostredníctvom linky 159 alebo Políciu SR prostredníctvom linky 158.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk