Muža nájdeného mŕtveho na Jasovskej mala bodnúť žena, hrozí jej za to až 20 rokov za mrežami

Kolaz policia vrazda bratislava.jpg

Brutálny nález tela muža na Jasovskej ulici v Bratislave vyvolal rozruch a obavy. Vyšetrovatelia odhalili pravdepodobného útočníka, ktorým má byť 45-ročná žena. Tá je obvinená z vraždy. Čo presne sa stalo a ako to ovplyvní jej budúcnosť?

Mŕtvy muž s bodnou ranou bol nájdený v nedeľu 14. apríla vo večerných hodinách. Na tele mal vrah mužovi spôsobiť bodno-reznú ranu v ľavej polovici hrudníka, ktorá bola pre muža smrteľná. Po preverení oznámenia o náleze tela muža si vec prevzala bratislavská krajská kriminálka.

Vyšetrovatelia spolu s Kriminalistickým a expertíznym ústavom PZ v Bratislave po niekoľkodňovej dôslednej a intenzívnej práci zabezpečila potrebné množstvo dôkazov, ktoré viedli k zadržaniu 45-ročnej Andrei V. a následnému vzneseniu obvinenia za uvedený skutok.

Tento hrozný čin môže mať pre ňu vážne následky, keďže jej v prípade preukázania viny pred súdom hrozí trest odňatia slobody na 15 až 20 rokov. Zo strany vyšetrovateľa bratislavskej krajskej kriminálky bol v tejto súvislosti spracovaný aj podnet k návrhu na väzobné stíhanie.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk