Muži vzali spravodlivosť do vlastných rúk: Zlodeja motoriek a štvorkoliek napadli v jeho dome bejzbalkami

polícia, vyšetrovanie
Foto: ilustračné, SITA

V Podunajských Biskupiciach bolo poriadne rušno. Z jedného z domov sa ozýval krik, bitky aj zásah polície.

Partia mužov sa rozhodla vziať spravodlivosť do vlastných rúk a na základe informácií zo skupiny HAKA – Hľadá sa auto hľadali dodávku. Dodávku zachytili členovia tejto skupiny s tým, že do nej nakladali ukradnutú motorku. Informoval o tom portál noviny.sk.

Muži tak po meste hľadali dodávku až ju napokon našli. Sledovali ju mestom až k domu v Podunajských Biskupiciach, kde zaparkovala. Ako informuje portál, do dvora ich pustila majiteľka domu a matka podozrivého zlodeja. „Ich tušenie sa potvrdilo a hľadané motorky boli práve u 33-ročného Romana. Okrem ukradnutých motoriek, našli v garáži aj ďalšie ukradnuté štvorkolky, ako aj iné komponenty z rozobraných motoriek,“ informoval portál.

Práve po tomto náleze sa muži neovládli a do Romana sa pustili bejzbalkami s tým, že on mal mať pri sebe zbraň. Práve partia mužov zavolala HAKU aj políciu. „Žiaľ išli to riešiť skorej sami. Polícia prišla na miesto, poškodení skončili v putách. Je potvrdené, že ukradnuté motorky a štvorkolky, tí konkrétni majitelia si ich tam našli v tej garáži. Čiže naozaj našli si páchateľa, akurát ten vstup na ten pozemok a následné riešenie nezvolili teda ako šťastne,“ povedal pre portál Štefan Farkaš zo skupiny HAKA.

Okradnutú partiu vzala polícia na stanicu, kde vypovedali, keďže na Romana zaútočili na jeho pozemku a spôsobili mu zranenia. Roman zatiaľ zostal vo svojej garáži s policajtmi, ktorí dokumentovali odcudzené veci. Napokon sa Roman sťažoval na bolesti, a preto bol prevezený do jednej z bratislavských nemocníc.

Polícia sa zatiaľ k prípadu nevyjadruje, pretože podľa ich slov na prípade pracujú. Čo teda v dome zaistili a koľko kradnutých vecí mal v garáži, prípadne či pracoval sám alebo mal komplica sa zatiaľ nevie,“ informoval portál.

Ďalšie k téme

    Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

    Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom