Na hrade neďaleko Bratislavy vás čaká poriadne dobrodružstvo, pripravte sa na Dračie dni

Dracie dni cerveny kamen.jpg

Drak Arnošt bude počas leta putovať po hradoch a zakaždým vás s ním čakajú poriadne dobrodružstvá. Na bohatý program sa pripravte aj na Hrade Červený Kameň.

Rozprávkový festival Dračie dni opäť mieri na štyri rôzne hrady počas leta. Tentokrát zažijete príbeh o kráľovskej svadbe, počas ktorého návštevníkov čaká množstvo smiechu aj úskalí. Hlavnou postavou je drak Arnošt v spojení s mladým kráľovským párom.

Ide o zážitkové podujatie a v rámci neho sú do deja zapojení aj diváci, ktorí pomáhajú utvárať dejovú líniu. Herci spolu s divákmi zažijú dobrodružstvá, musia splniť úlohy a zachránia princeznú. Dobrodružstvá s drakom Arnoštom najnovšie zažijete na Hrade Červený Kameň počas soboty 24. a nedele 25. júna.

Súčasťou Dračích dní je okrem predstavení aj ochutnávka jedál aj sladkých maškŕt, k dispozícii budú burgre, hot-dogy aj vegetariánske pokrmy. O sladké chute sa zas postarajú palacinky a zmrzlina. Počas letných dní neradno zabúdať ani na tekuté osvieženie v podobe nápojov aj kávy.

Na pamiatku sa môžete odfotiť s drakovou vernou maketou v životnej veľkosti vo fotokútiku. Hlavné postavy stvárnia herci ako Marko Igonda – dobrý kráľ Marko, Anikó Vargová – bosorka Holena, Mário Zeumer – radca Maximilián, Ivana Kološová – princezná Ivalka, David Kakaš – princ Markus.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk