Na Hviezdoslavovom námestí bude rušno. Nakrútia tu novú romantickú komédiu so zvučným obsadením

Kameraman
ilustračné: pixabay.com

Ako informovala mestská časť Staré Mesto – Bratislava, Hviezdoslavovo námestie čoskoro ovládnu filmári. Zotrvajú tu dve noci a to z dôvodu nakrúcania romantickej vianočnej komédie. Pod ňu sa režisérsky podpíše Jakub Kroner. Film sa bude volať Novoročný bozk.

Podľa ďalších informácií, ktoré zverejnilo Staré Mesto na svojej webovej stránke, nakrúcanie sa uskutoční pred Veľvyslanectvom USA.

„V dňoch 19.2.2019 a 20.2.2019 sa budú stavať stánky slúžiace na nakrúcanie a samotné nakrúcanie sa uskutoční 21.2.2019 v čase od 21.00 h do 05.00 h ráno,“ uviedla Eva Nagyová z oddelenia životného prostredia, správnych konaní a verejného poriadku MÚ Bratislava-Staré Mesto.

Ako ďalej dodala: „Vzhľadom na to, že sa nakrúcanie uskutoční vo večerných a v nočných hodinách, je možné, že občanov bude obťažovať hluk. Žiadateľ je však poučený o povinnosti dodržiavať prípustné hodnoty hluku, infrazvuku a vibrácií.“

Podľa Starého Mesta boli obyvatelia domov stojacich na Hviezdoslavovom námestí o udalosti vopred informovaní.

Romantická komédia Novoročný bozk je novým filmom režiséra Jakuba Kronera, ten má na svojom konte napríklad aj filmy Lóve či BRATISLAVAFilm. Scenár k novej komédii napísala Adriana Kronerová, ktorá zároveň snímku zabezpečuje aj ako producentka. Zaujímavosťou je, že kostýmy mala na starosti štylistka Sandra Žigová, tá obliekala napríklad aj porotcov zo zábavnej šou Česko-Slovensko má talent.

Vo filme sa objavia zvučné mená, v hlavných úlohách sa môžete tešiť na týchto hercov: Táňa Pauhofová, Emília Vášáryová, Jiří Bartoška, Antónia Lišková, Tomáš Maštalír, Ján Koleník, Gabriela Marcinková, Zuzana Norisová, Jakub Prachař či Marek Majeský.

Premiéra filmu je naplánovaná na 5. decembra 2019.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk