Na okraji Bratislavy vyrastá nový projekt Livana, z bytov sa naskytne krásny výhľad na lesy Malých Karpát

Projekt Livana
Foto: livana.sk - koláž Bratislavadeň

Nový projekt prinesie byty s predzáhradkami či menšie byty. V okolí bude zabezpečená kompletná občianska vybavenosť.

Záhorská Bystrica patrí k vyhľadávaným lokalitám na bývanie. Hoci ide o časť Bratislavy, ktorá priamo nesusedí s centrom mesta, má iné prednosti.

Výstavba je v tejto lokalite posledné roky v plnom prúde. Developer začal na jar s výstavbou projektu Livana v časti Pod vŕškami, ktorý prinesie nové byty.

Zeleň na dosah

Patríte k milovníkom prírody? Noví majitelia bytov v projekte sa môžu každé ráno zobúdzať s výhľadom na lesy Malých Karpát. Zelená lokalita umožňuje podnikanie výletov či posedenie v súkromnom parku.

Na svoje si prídu taktiež aktívnejší športovci. Ocenia cyklotrasy, ihriská alebo miestne fitness centrum. V lesoch si môžete zabehať či praktizovať rýchlu chôdzu.

Projekt Livana
Nový projekt prinesie dvojizbové a trojizbové byty. Foto: livana.sk

Byty s balkónom či predzáhradkou

Ak hľadáte rodinný dom, tento projekt nie je pre vás, pretože v ponuke sú iba byty. V troch budovách sa nachádza 118 bytov. Okrem štandardných bytov s balkónmi si môžete vybrať byty s terasami či predzáhradkami.

Projekt Livana
Nový projekt prinesie dvojizbové a trojizbové byty. Foto: livana.sk

Všetky budovy majú štyri poschodia. Najmenšie predávané byty sú 2-izbové s rozlohou 51,41 metrov štvorcových a naopak, najväčšie 3-izbové byty v ponuke majú takmer 100 metrov štvorcových.

Vodiči budú môcť nechať autá v podzemnej garáži. Majitelia elektromobilov ocenia nabíjacie stanice v lokalite. V blízkosti projektu sa nachádzajú MHD zastávka, lekáreň, detské ihrisko, supermarket či podniky.

Projekt Livana
V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť. Foto: livana.sk

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk