Na Poniklecovej ulici v Devínskej Novej Vsi budú prebiehať rekonštrukčné práce

chodník
ilustračné: pixabay.com

Bratislavská mestská časť Devínska Nová Ves oznámila prostredníctvom svojej webovej stránky, že začína s rekonštrukciou Poniklecovej ulice.

Ako sa píše na webe, rekonštrukčné práce, ktoré sa týkajú opravy chodníka na Poniklecovej ulici, konkrétne na ľavej strane, sa začínajú 24. apríla 2019. Mestská časť doplnila, že k predmetným prácam sa pristúpi v závislosti od počasia. Zároveň žiada obyvateľov o trpezlivosť a pochopenie.

Podľa informácií, ktoré táto mestská časť zverejnila, rekonštrukčné práce prinesú so sebou aj obmedzenia. Obmedzená bude premávka na predmetnej komunikácii.

Práce majú byť vykonané v troch etapách, prvá etapa začína spomínaného 24. apríla 2019 a trvať by mala do 13. mája 2019. Opravovať sa bude od Opletalovej ulice až po č. 5.

Druhá etapa má začať 14. mája a trvať má do 31. mája. V tejto etape sa bude opravovať od č. 5 po č. 21.

Poslednú, tretiu etapu, chce Devínska Nová Ves začať 3. júna 2019 a jej ukončenie je naplánované na 21. júna 2019. V tejto etape sa počíta s opravou od č. 21 až po č. 37.

„Zároveň Vás žiadame, aby ste svoje vozidlá zaparkovali tak, aby nebránili priebehu prác,“ doplnila Devínska Nová Ves záverom.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk