Na Prievozskej sa našla mŕtva žena, utrpela viacero rezných rán

Mrtva zena prievozska polícia maps
Foto: ilustračné, maps.google.com

Susedia tiež uviedli, že súčasne mala mať sklony k alkoholizmu a jej partner bol často agresívny a dokonca sa jej mal vyhrážať.

Polícia Bratislavského kraja informovala o strašnom náleze na Prievozskej ulici. Policajti z bratislavskej krajskej kriminálky aktuálne preverujú okolnosti nálezu tela ženy bez známok života v jednom z bytov v druhom bratislavskom okrese.

Bližšie informácie o prípade polícia poskytne, keď to situácia vo vyšetrovaní umožní. Podľa správ TV JOJ je obeťou žena slovenského pôvodu a mala mať v sebe viacero rezných rán.

Dnes (4. decembra) v popoludňajších hodinách sme prijali na operačné stredisko Záchrannej zdravotnej služby hlásenie polície ohľadom nálezu mŕtveho ženského tela vo veku 48 rokov na Prievozskej ulici. Na miesto sme vyslali obhliadajúceho lekára,“ uviedol pre portál lekár OS ZZS MUDr. Martin Balko.

Susedia pre portál uvádzajú, že žena sa mala volať Patrícia a šlo o veľmi milú a vždy ochotnú pomôcť. Susedia tiež uviedli, že súčasne mala mať sklony k alkoholizmu a jej partner bol často agresívny a dokonca sa jej mal vyhrážať. Celý bytový dom bol strážený políciou, ktorá zbierala dôkazy z miesta činu.

Žena bola nájdená v hrôzostrašnom stave, mala vyrezané srdce a jej orgány sa mali nachádzať vo vedre vedľa jej tela. Uvádza to portál TV JOJ s tým, že mala tiež mať porezanú tvár, hrudník a stehno.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk