Na Rodinný beh sa dá do 31. mája registrovať elektronicky

Kuchajda, Nové Mesto
ilustračné: SITA

Záujemcovia o Rodinný beh na Kuchajde v Novom Meste sa môžu elektronicky prihlásiť do 31. mája.

Ako ďalej informuje samospráva na svojej oficiálnej internetovej stránke, bežať sa bude v nedeľu 5. júna na trati okolo jazera Kuchajda od najkratšej dištancie pre najmenších na sto metrov až po mužskú kategóriu na štyri a pol kilometra. Prihlásiť sa môže ktokoľvek, od najmenších detí až po starších, pripravených je šesť kategórií.

Prihlásiť svoj tím a seba do svojej kategórie môžu ľudia prostredníctvom vyplnenia elektronického registračného formuláru, ktorý nájdu na adrese http://www.prihlasovanie.vysledkovyservis.sk/rodinny-beh.php. Prihlásiť sa bude dať aj na mieste v deň konania Rodinného behu. Tím, ktorý sa prihlási dopredu, si môže vybrať štartové čísla a bude mať na nich uvedený názov svojho tímu a krstné mená členov družstva.

Bežať sa bude formou rodinných družstiev. Účastníci si môžu zostaviť a prihlásiť 2-, 3- alebo 4-členný tím. Podmienkou vytvorenia tímu je aspoň jeden rodič a dieťa. Zvyšnými členmi môže byť bratranec, strýko alebo teta. Výsledok urči súčet umiestnení všetkých členov tímu na svojej trati. Rodinný beh je zdarma, súťažiaci neplatia žiadne poplatky.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk