Na Rožňavskej ulici došlo k lúpeži, polícia pátra po páchateľoch

Policia patra po svedkoch prepadnutia pumpy titulka.jpg
Zdroj: KR PZ Bratislava

Policajti druhého bratislavského okresu vyšetrujú okolnosti nedeľného lúpežného prepadnutia čerpacej stanice na Rožňavskej ulici.

Podľa doterajších informácií vošiel neznámy páchateľ krátko pred 15.00 hod. do predajných priestorov čerpacej stanice, kde pod hrozbou použitia zbrane požadoval od jej zamestnancov vydanie finančnej hotovosti.

Zamestnanci z obavy o svoj život a zdravie odstúpili od pokladne, z ktorej si následne neznámy páchateľ vybral finančnú hotovosť vo výške 450 eur. S finančnou hotovosťou následne utiekol na doposiaľ neznáme miesto. Počas lúpežného prepadnutia sa nikto nezranil.

Po páchateľovi lúpežného prepadnutia policajti intenzívne pátrajú. Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave II v tejto súvislosti začal trestné stíhanie vo veci zločinu lúpeže, za ktorý hrozí v prípade preukázania viny trest odňatia slobody na 7 až 12 rokov.

V tejto súvislosti polícia vyzýva občanov k spolupráci. Akékoľvek informácie k osobe na záberoch, ktorá by svojimi informáciami mohla prispieť k objasneniu lúpežného prepadnutia, oznámte na bezplatnom čísle polície 158, prípadne osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

Policia patra po svedkoch prepadnutia pumpy 1.jpg
Zdroj: KR PZ Bratislava
Policia patra po svedkoch prepadnutia pumpy 1.jpg
Zdroj: KR PZ Bratislava

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk