Na Silvestra rozžiari Bratislavu veľkolepá svetelná šou

Veľkolepá šou na Dunaji na Silvestra
Foto: Bratislava - Staré Mesto

Bratislavčania zažijú na prelome starého a nového roka veľkolepú svetelnú šou na Dunaji.

Hlavné mesto privíta Nový rok naozaj veľkolepo. Na Dunaji sa chystá pre obyvateľov hlavného mesta polnočný ohňostroj, ktorý bude spojený so svetelnou a hudobnou šou. Ohňostroj sa odpáli z lode uprostred Dunaja, pričom v pozadí bude hrať skladba Na krásnom modrom Dunaji od Johana Straussa. Počas ohňostroja budú môcť diváci vidieť i svetelno-laserovú šou na Námestí Ľudovíta Štúra a Rázusovom nábreží.

Bratislava sa tak opäť raz priblíži svetovým metropolám, ktorá svojim obyvateľom, návštevníkom a turistom ponúkne originálnu svetelno-hudobnú show v podobe najaktuálnejších trendov v digitálnom a svetelnom umení.

Obyvatelia hlavného mesta sa môžu prísť zabávať už od 22.00 hod. Mestská časť Bratislava Staré Mesto pripravila na Hviezdoslavovom námestí „warm-up party“ v podobe pódia s DJ. Šou na námestí bude prebiehať až do cca 2.00 hod. po polnoci. Program na Silvestra pripravili Hlavné mesto SR Bratislava spolu s mestskou časťou Staré mesto. O dramaturgiu a réžiu programu sa postaralo o. z. Hlava 98.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk