Na tradičný Silvestrovský beh cez mosty v Bratislave sa môžete tešiť aj v tomto roku

BRATISLAVA: Silvestrovský beh
Ilustračná foto: SITA/Branislav Bibel

Hromadný štart bežcov sa začne vo štvrtok 31. decembra o 10.00 hod. na Dolnozemskej ceste pri Ekonomickej univerzite v bratislavskej Petržalke.

Aj tento rok bude v hlavnom meste SR Bratislave tradičný Silvestrovský beh cez bratislavské mosty. Ako informovala Zuzana Zúbeková zo Správy telovýchovných a rekreačných zariadení hlavného mesta SR Bratislavy (STaRZ), hromadný štart sa začne v pondelok 31. decembra o 10.00 hod. na Dolnozemskej ceste pri Ekonomickej univerzite v bratislavskej Petržalke. Účastníci budú bežať cez Prístavný most – Most Apollo – nábrežie Dunaja – Most SNP (pešia lávka do mesta) – Most SNP (pešia lávka do Petržalky) – nábrežie Dunaja – Most Lafranconi. Cieľ je Pod mostom Lafranconi pri Botanickej záhrade.

Záujemcovia sa môžu registrovať cez online prihlášku vopred, až do 27. decembra. Bežci, ktorí sa nestihnú registrovať vopred, sa môžu tak urobiť aj v deň behu od 8.30 do 9.30 na štarte pretekov. Ceny dostanú prví traja bežci v mužskej a ženskej kategórii. Ako šatňa bude slúžiť autobus na štarte, ktorý prevezie veci bežcom do cieľa. Zdravotná služba bude zabezpečená v cieli a trať je nevyhnutné absolvovať s preukazom poistenca.

Organizátormi 30. ročníka Silvestrovského behu cez bratislavské mosty sú STaRZ a Hlavné mesto SR Bratislava.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk