Na výstave si môžete pozrieť impozantné modely z lega

Lego vystava galeria styla.jpg
Galéria bývania Styla

Invázia gigantov je kľúčovou myšlienkou Medzinárodnej výstavy modelov z lega. Jedinečná expozícia na vás zapôsobí svojou veľkosťou a rôznorodosťou prezentovaných modelov.

Niektoré modely sú vzhľadom na svoju veľkosť obrovské, zatiaľ čo iné sú gigantické v prenesenom zmysle slova. „Na výstave prezentujeme sochy známych osobností zo sveta športu, kultúry, filmu a rozprávok vytvorené v mierke 1:1 – čiže gigantov vo svojom odbore,“ tvrdí Rafał Szymański, organizátor výstavy.

„Pretože od začiatku bolo hlavnou myšlienkou zorganizovať podujatie s kockami LEGO®, ktoré by bolo jediné svojho druhu, priviezli sme do Bratislavy najlepšie exponáty z celej Európy,“ dodáva Szymański.

V Galérii bývania Styla si od 14. apríla do 15. júla môžete pozrieť napríklad kópiu sedemmetrového vozidla Batmobil vybudovaného z 500 000 kociek či 11-metrový Titanic vytvorený v mierke 1:25. Budete sa môcť prejsť alejou športových hviezd, špeciálnou zónou Star Wars či zónou rozprávok. Galéria je otvorená denne od 10. do 20. hodiny

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk