Na zastávke MHD bol muž obnažený v dolnej časti tela, nakoniec skončil v rukách zdravotníkov

Zdravotnici sanitka.jpeg
zdroj foto: MsP BA

Bratislavskí mestskí policajti nedávno pomohli mužovi, ktorý mal zdravotné problémy. Ako vidno podľa prípadov, ktoré polícia zverejňuje na svojej webovej stránke, polícia nemá v náplni len dávanie dobre známych „papúč“ na zle zaparkované vozidlá, ale ich práca má aj ľudský rozmer. 

Ako uviedla Mestská polícia v Bratislave, mestskí policajti z Expozitúry BA IV počas hliadkovej služby pomohli mužovi, ktorý trpí zdravotnými problémami.

Podľa informácií od polície, hliadka muža spozorovala na zastávke mestskej hromadnej dopravy na Homolovej ulici. Muž bol obnažený v dolnej časti tela, pričom nedokázal stáť pevne nohami na zemi. Ako doplnila polícia, bolo to, pravdepodobne, zo zdravotných dôvodov.

Z vyššie uvedeného mestskí policajti mužovi na miesto privolali pracovníkov rýchlej zdravotnej pomoci. „Mestskí policajti do príchodu záchranárov mužovi poskytli prvotnú predlekársku pomoc, komunikovali s ním, čím ho udržiavali v bdelom stave,“ napísala polícia. Následne, po príchode záchranárov, im poskytli súčinnosť pri presune muža do vozidla rýchlej zdravotnej pomoci. Muž bol prevezený do zdravotníckeho zariadenia.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk