Najbližší Burzoblšák sa v prípade priaznivého počasia bude konať vonku

Burzoblsak 5.jpg
Tím Burzoblšáku

V prípade priaznivého počasia sa májový Burzoblšák presunie do vonkajších priestorov Základnej školy Pavla Marcelyho na Drieňovej 16. Podujatie nebude len o nakupovaní, ale aj o o príjemnej atmosfére a chutnom pohostení.

K dispozícii budú návštevníci mať pohodlnú vonkajšiu oddychovú zónu s vakmi na sedenie. Pre každého rodiča, ktorý si chce oddýchnuť, je pripravená skvelá novinka. Pre ratolesti bude dôkladne pripravená aj pretekárska dráha s odrážadlami. Najmenší si tak budú môcť zasúťažiť. Ak však o súťaženie nebude z ich strany záujem, zabaviť sa budú môcť vďaka detskej eventovej agentúre Artlandia. Jej pracovníci budú rozvíjať umelecké myslenie detí v tvorivých dielňach.

Burzoblsak 6.jpg
Tím Burzoblšáku

Zbierka pre útulok a originálne kúsky

Ak by ste zatúžili po spomienke na návštevu Burzoblšáku alebo chceli prispieť na túlavé psíky, k dispozícii bude stánok Burzoblšáku, kde si môžete zakúpiť tašku, odznak, magnetku alebo aj hrnček. Pokiaľ patríte k vášnivým „Doglover“ alebo ste „A person your dog thinks you are“, prípadne „Nemáte si čo obliecť“, mali by ste vediež, že „shopping is cheaper than psychiatrist“. Z predaja merchu poputuje 100 percent zisku na podporu útulkov.

Burzoblsak 4.jpg
Tím Burzoblšáku

Burzoblšák sa uskutoční v sobotu 5. mája od 8. do 14. hodiny.

Burzoblsak 3.jpg
Tím Burzoblšáku

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk