Najlepšieho športovca a kolektív môžete vybrať v ankete. Túto možnosť máte do 15. decembra

šport, futbal, box, gymnastika, motokros
ilustračné: SITA, pixabay.com

Vybrať najúspešnejšieho športovca a športový kolektív Bratislavy môžu ľudia do 15. decembra v ankete na internetovej stránke hlavného mesta. Kandidátov na ocenenie nominovala dvadsiatka bratislavských športových klubov a zväzov, za vybraných nominantov môžu ľudia hlasovať v piatich kategóriách. Víťazi budú známi 21. decembra. Informovala o tom Katarína Kohútiková z kancelárie primátora Bratislavy.

Oceňovanie najúspešnejších športovcov a športových kolektívov organizuje hlavné mesto Bratislava spolu s Bratislavským samosprávnym krajom a Bratislavským združením telesnej kultúry. Ide už o 23. ročník športového podujatia. V ankete zverejnenej na internetovej stránke www.bratislava.sk (http://www.bratislava.sk/vismo/formulare2.asp?id_f=1290) môžu ľudia hlasovať za vybraných nominantov, no môžu navrhnúť aj svojho vlastného kandidáta.

Návrhy na víťazov posúdi odborná komisia zložená z odborníkov v oblasti športu z bratislavského magistrátu, BSK a Bratislavského združenia telesnej kultúry. Slovenský zväz telesne postihnutých športovcov bez hlasovania v ankete navrhne priamo kandidátov v kategórii telesne postihnutých športovcov, pričom ocení trojicu najúspešnejších športovcov bez určenia poradia. Najúspešnejšieho športovca a športový kolektív Bratislavy a Bratislavského kraja za rok 2015 vyhlásia 21. novembra v Primaciálnom paláci.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk