Najškaredšia novostavba sa nachádza v Bratislave: Uhádnete, ktorá stavba sa „pýši“ týmto titulom?

Najškaredšia novostavba Bratislavy

Anketa, v ktorej súťažili nepekné novostavby, je skončená a má svojho víťaza. Novostavba, ktorá obsadila prvú priečku, sa nachádza v Bratislave.

Anketu vyhlásil ešte začiatkom decembra portál reality.etrend.sk. V desiatke nominovaných novostavieb čitatelia rozhodovali medzi 9 novostavbami v Bratislave a 1 novostavbou v Banskej Bystrici. Medzi bratislavskými finalistami boli napríklad novostavby ako projekt Fuxova, Panorama Towers, Radničné námestie, projekt Pri mýte, nová čakáreň na Hlavnej stanici či hotel Park Inn Danube Bratislava. Do ankety sa zapojilo viac ako 1-tisíc čitateľov.

Zvíťazil hotel

Jednoznačným víťazom sa stal hotel Park Inn Danube Bratislava, ktorý stojí na Rybnom námestí. Verejnosť novú tvár hotela nevníma pozitívne. I z tohto dôvodu bude musieť majiteľ vynovenú fasádu stavby prerobiť.

Najškaredšia novostavba Bratislavy
Toto je víťaz v súťaži o najškaredšiu novostavbu Bratislavy. Foto: https://www.facebook.com/ParkInnbyRadissonDanubeBratislava/photos/a.10150129326197722/10156755743362722/?type=3&theater

Do TOP 3 najškaredších novostavieb sa ďalej dostali zrekonštruovaná čakáreň na Hlavnej stanici a Zelená kocka na Hodžovom námestí. Na poslednom, teda 10. mieste, skončilo Radničné námestie v Rači. Budova v Banskej Bystrici – SC Point – skončila na 6. mieste.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk