Najväčší DoubleStar Šport bar na Trnavskom mýte

Doublestarbet.jpg
Foto: DoubleStar Bet

BRATISLAVA 23. mája (BratislavaDeň.sk) – MS v ľadovom hokeji prebiehajú po druhýkrát v histórii na Slovensku. Podobne ako pred 8 rokmi sa šampionát koná v Bratislave a Košiciach. S jediným rozdielom, slovenskou hokejovou základňou sa stala metropola Košíc.

Neďaleko bratislavskej fanzóny na Tržnici na Trnavskom mýte nájdete skvelý DoubleStar Šport Bar, v ktorom si všetky prenosy môžete pozrieť na exkluzívnych obrazovkách.

Najväčšie obrazovky

Veľkoplošný formát obrazoviek vám ponúka možnosť plnohodnotne si vychutnať neopakovateľné zážitky so svojimi favoritmi. Spolu s priateľmi si spríjemníte večer pri obľúbených športových prenosoch naživo s najväčším televíznym pokrytím. Ak máte chuť pozrieť si iný prenos ako je aktuálne vysielaný, existuje možnosť sledovania paralelných zápasov rôznych športov alebo súťaží. V Šport Bare si pri najväčších obrazovkách príde na svoje až 92 sediacich fanúšikov.

Skvelé pivo

Základom správneho fanúšika je možnosť vychutnať si správne načapované pivo. Pre chuť, uhasenie smädu, či uvoľnenie endorfínov a zábavu ponúka DoubleStar Šport bar až 8 druhov remeselníckych pív. Samozrejme nechýbajú ani druhy pre fanúšikov ležiaku v podobe toho najlepšieho na trhu. Orosená odmena čaká na každého návštevníka, športového fanúšika, ale aj obľúbenca barového posedenia. Nechajte sa prekvapiť aktuálnou pivnou kartou.

Stolné hry

Zábava v DoubleStar Šport bar nekončí len pri prenosoch z TOP športových prenosov. Milovníci futbalu, hokeja, tenisu, či basketbalu sa v prestávkach prenosov môžu zabaviť aj pri starých známych barových športoch ako sú šípky, biliard, či stolný futbal. Z netradičných stolných atrakcií ponúka podnik možnosť zastrieľať si na laserovej strelnici, či skúsiť pre Slovensko celkom neznámu hru Pitchnut, ktorá odjakživa baví Francúzov, Kanaďanov, či Španielov.

Prijímanie stávok

V podniku sa nestratia ani tipéri a milovníci stávok. Pre nich je dostupná jedna z najširších ponúk na trhu na Slovensku. Kurzy v DoubleStar Bet sú od 20. mája bez manipulačného poplatku a vysoko prevyšujú slovenský štandard, čo sa týka kurzovej hladiny. Vytvorte si vlastný tiket a majte vždy záruku najlepších kurzov na Slovensku.

MS v hokeji

Vrchol športových udalostí na Slovensku, ale aj vo svete v roku 2019 je práve 83. šampionát v ľadovom hokeji. Štvrťfinalisti sú od 20. mája známi a preto si už teraz rezervujte miesto na štvrtkové štvrťfinále. Sledujte spolu s nami aj záver skupinovej fázy vrátane rozlúčkového zápasu na šampionáte pre Slovensko. V utorok 21. mája od 16:15 zabojujeme o potvrdenie vlaňajšieho 9. miesta na MS v Dánsku práve proti usporiadateľovi MS 2018.

Prajeme vám veľa zábavy a príjemných chvíľ strávených spolu s nami v DoubleStar Šport bar. Teší sa na vás milá obsluha a celý personál najväčšieho športového baru v Bratislave.

Inzercia

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk