Najväčší veľtrh kozmetiky na Slovensku sa opäť blíži

Veltrh interbeauty.jpg

Jesenná edícia najväčšieho veľtrhu kozmetiky na Slovensku bude veľkou oslavou žien a všetkých odtieňov ženskej krásy. 35. medzinárodný veľtrh Interbeauty sa stane synonymom všetkého, čo zosobňuje moderná žena – ženskosti, dravosti, krásy, inšpirácií, originality a zdravého sebavedomia.

Podujatie nielenže odprezentuje aktuálne trendy v ženskej kráse, pomôže a poradí stovkám žien, ale predstaví aj dámy, ktoré denne inšpirujú svoje okolie a dokazujú, že pre ženu nie je nič nemožné. Veľtrh sľubuje bohatú ponuku výrobkov, prístrojov a služieb pre starostlivosť, revolučné kozmetické novinky, trendy v líčení a úprave vlasov na nadchádzajúcu sezónu i pestrý sprievodný program obohatený o vystúpenia známych vizážistov a medzinárodné súťaže v make-upe, vlasovom a nechtovom dizajne.

Na Interbeauty vás budú čakať desiatky vystavovateľov, ktorí predstavia zaujímavé produkty, novinky a vychytávky, ktoré si možno nájdu stabilné miesto vo vašej kozmetickej taške. Každý rok sa Interbeauty stáva aj dejiskom súťaží, kde si sily merajú najlepší slovenskí experti na ženskú krásu. Priamo pred očami návštevníkov sa uskutočnia Majstrovstvá SR a Medzinárodné majstrovstvá v manikúre prírodných nechtov, Majstrovstvá SR v mejkape, súťaž v nechtovom dizajne Stiletto, Vizáž roka 2018, kadernícky Oscar Zlaté nožnice, Barber battle, Medzinárodný festival v aplikácii umelých mihalníc a ďalšie. V priamom prenose sa tak budú dať odsledovať aktuálne trendy a získať inšpirácie od najlepších z najlepších.

Na veľtrh dorazia aj hviezdy sociálnych sietí. Známe vizážistické tváre z instagramu Lucia Lucid Sládečková, Zuzana Šutjaková, Adriana Loj, Niky Rich, Denisa Denuuusik Strapková, Lussimakeup, Beauty by Adela, Micha.Ella Art, Bernie Makeup a Heňka z koliby budú na modelkách predvádzať svoje umenie na vybrané témy. Vizuálnou baštou však bude rozhodne Body painting exhibition, kde budú umelci maľovať na nahé telá s tohtoročnou témou Cirkus.

Akčné ženy i zruční barberi

Celá sobota 6. októbra bude vďaka projektu Akčné ženy vyhradená inšpiráciám, ktoré vám dodajú odvahu ísť za svojím snom alebo jednoducho s ľahkosťou a radosťou ladiť kariéru s rodinou. Na pódiu sa postupne predstavia dámy z rôznych odvetví a budú sa venovať témam ako podnikanie, zdravie, móda, krása. S návštevníkmi sa podelia o svoj silný príbeh či znalosti v rozhovoroch, prednáškach alebo workshopoch. Vystúpi napríklad podnikateľka roka 2017 Oľga Busso, lektorka tvárovej jógy Zuzana Ondrisová, mama 8 detí, podnikateľka, módna dizajnérka a autorka Nika Macinská či bývalá misska, mama a nutričná poradkyňa Mirka Luberdová.

Rovnako v sobotu čaká Bratislavu už druhý súboj barberov z rôznych kútov Česka a Slovenska – SK/CZ Barber Battle powered by Bulleit. Barberi zabojujú v kategóriách Klasický pánsky strih, Hair Tatoo Design, Fade na čas, Barbergirl a chýbať nebude ani študentská kategória pre najmladších nádejných holičov. Pribudne aj novinka – Súboj titanov, kde si zmerajú sily všetci víťazi z februárovej edície.

Akciu odštartuje o 10. hodine moderátor úspešnej relácie Hip Hop Reality Osťo, celou súťažou bude po hudobnej stránke sprevádzať DJ Grimaso. Výkony súťažiacich budú hodnotiť uznávaní britskí barberi Menspire Academy na čele s oceňovaným Joshom Lamonacom, ktorý patrí k anglickej aj svetovej špičke, víťaz Barber Of The Year 2016 Charles Grey a British Master v barber hairstyle a najznámejší írsky barber Glenn McGoldrick. Ceny víťazom v závere odovzdá slovenský raper Rytmus.

Rady a tipy pre zdravé telo i dušu

Súbežne s Interbeauty sa konajú veľtrhy Esoterika a Biostyl, ktoré sú venované zdravej strave, duchovnému rozvoju a rôznym alternatívnym spôsobom liečby. Jedenásty ročník podujatia okrem stoviek produktov v biokvalite ponúkne atraktívny sprievodný program plný prednášok odborníkov na medicínu, psychológiu či osobný rozvoj. Dozvieme sa štyri najčastejšie omyly o vitamínoch a doplnkoch zdravej výživy, odhalíme, ako vplýva elektromagnetický smog na náš organizmus, naučíme sa správne prijať a zaradiť do svojho jedálnička superpotraviny ako napríklad ashwagandha, maca, chlorella, spirulina, či moringa.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk