Nákupné centrum Polus City Center rekonštruujú, vynovia food court a pribudne viac ako 20 obchodov

Polus city center.jpg

V ďalšej fáze projektu otvoria viac ako 20 nových prevádzok a predajná plocha na prízemí sa dvojnásobne zväčší.

V nákupnom centre Polus City Center v Bratislave momentálne rekonštruujú interiér, pričom prvú fázu projektu čoskoro dokončia. Návštevníci už v septembri uvidia zrekonštruované nákupné centrum. V ďalšej fáze projektu otvoria viac ako 20 nových prevádzok a predajná plocha na prízemí sa dvojnásobne zväčší. Informoval o tom majiteľ nákupného centra – spoločnosť Immofinanz.

Okrem už existujúcich obchodov otvoria v renovovaných priestoroch viac ako 20 obchodov s potravinami a módou. Už existujúce prevádzky ako Datart alebo Polus market ponúknu väčšiu predajnú plochu a širší výber. Zákazníci budú môcť uskutočniť prvé nákupy po novom už v septembri, kedy bude otvorená zrekonštruovaná časť. Celý vynovený Polus City Center bude sprístupnený ešte pred vianočnými nákupmi.

Renovácia námestia pred hlavným vstupom

Zmeny sa však nedotknú len nákupných pasáži. Zákazníci nájdu v Poluse oddychové zóny, nový food court a zmodernizované podzemné garáže. Motorizovaným návštevníkom už v súčasnosti uľahčuje pohyb v garážových priestoroch nový navigačný systém, dynamická navigácia a moderné osvetlenie.

V rámci rekonštrukcie exteriéru je naplánovaná modernizácia fasády nákupného centra a vchodov pre návštevníkov. Budúci rok bude nasledovať renovácia námestia pred hlavným vstupom do centra a v pláne je aj zlepšenie prepojenia areálu jazera Kuchajda s nákupným centrom.

Immofinanz je spoločnosť pôsobiaca v oblasti komerčných nehnuteľností, ktorej aktivity sa zameriavajú na segmenty retailu a kancelárií na siedmich hlavných trhoch Európy: v Rakúsku, Nemecku, Českej republike, na Slovensku, v Maďarsku, Rumunsku a Poľsku. Hlavné podnikateľské aktivity zahŕňajú správu a rozvoj nehnuteľností. Portfólio nehnuteľností spoločnosti má hodnotu približne 4,4 miliardy eur a zahŕňa približne 220 nehnuteľností. Spoločnosť je kótovaná na burzách vo Viedni a Varšave.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk