Námestie slobody bude v sobotu ako stvorené pre rodiny s deťmi

BRATISLAVA: Námestie slobody
ilustračné: SITA

Už túto sobotu si budú môcť Námestie slobody vychutnať aj tí najmenší. Poobede si tam pre nich hlavné mesto pripravilo zaujímavý program. Okrem atrakcií pre deti v podobe nafukovacieho hradu, bludiska či lezeckej steny si budú môcť spolu s rodičmi namaľovať tričká či vyrobiť trávových panáčikov. Paralelne sa bude konať workshop k triedeniu odpadu.

V sobotu 15. septembra si hlavné mesto na Námestí slobody opäť pripravilo program. Tentoraz sa podujatie bude niesť v rodinnom duchu a užiť si ho budú môcť najmä deti. Program bude priamo na námestí od 14. do 19. hodiny, pričom bude pre deti pripravený nafukovací hrad, nafukovacie bludisko, nafukovacia lezecká stena či medvedia klietka, ktorá je vytvorená z nízkych lanových prekážok. Chýbať nebude ani maľovanie na tvár a na tričká a výroba trávových panáčikov.

OLO si od 14. do 17. hodiny pripravilo pre deti workshop k správnemu triedeniu odpadu hravou formou. K dispozícii budú rôzne materiály a magazíny o téme hospodárstva, ktoré môže byť pozitívnym prínosom pre rodičov ako správne nakladať s odpadom v domácnostiach.

Namestie slobody den rodiny.jpg

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk